top of page

HAKKIMIZDA

EVIRGEN | KARAMAN | ŞİŞDAĞ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, modern dünyaya ve onun değişen yapısına kolayca uyum sağlayarak yurtiçi ve yurtdışındaki müvekkillerine geniş bir yelpazede yüksek kalitede hukuki hizmet veren bağımsız ve tam donanımlı bir hukuk bürosudur.

Misyonumuz

EVIRGEN I KARAMAN I ŞİŞDAĞ, üç avukatın mesleki tecrübelerini ve vizyonlarını bir araya getirerek kurduğu bir danışmanlık, hukuk ve eğitim bürosudur. Ofisimiz, çalışma alanlarına her geçen gün yenisini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde sağlam adımlarla büyümeyi sürdürmektedir. 

Vizyonumuz

Her hukuki meselenin kendine özgün bir doğası olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, ofisimizde her hukuki mesele büyük mesleki özen ve dikkat gösterilerek çözümlenmekte olup büyümeyi sürdürürken butik çalışma prensibi de korunmaktadır.

 

Ofisimiz; güvenilir, güncel, müvekkil odaklı ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Deneyimli ve özverili kadromuzla yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere üstün kalitede hukuki hizmet Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde sunulmaktadır.

Adalet Ölçeği
bottom of page